מתן לוי שליטה בכעסים מתן לוי שליטה בכעסים

הרצאה על כעס

הרצאה מרתקת על כעס בתחתית העמוד


משום מה כל מי ששומע שאני מעביר הרצאות על כעס חושב שאני הולך להסביר כמה זה גרוע לכעוס. כן. משום מה אנשים חושבים שאני הולך להפחיד אותם בהרצאה שלי על כעס ולהסביר להם כמה צרות יגרום להם הכעס. כמה הם יסבלו בגלל הכעס. וכמה טוב יהי האם כולנו נהיה רגועים ושלוים.

כמרצה בנושא כעס מצפים לפגוש אדם רגוע ושליו. אומרים – הוא מרצה על כעס אז בטח הוא כזה טיפוס רגוע בלי הרבה רגשות, קר מזג, שקט ורגוע. אבל האמת שאני אדם סוער מטבעי, אתם תראו את זה גם בהרצאה. כן. הרגשות שלי סוערים ואני בכלל לא מהטיפוסים הרגועים חסרי הרגשות.

אגלה לכם סוד – גם אני פעם הייתי כעסן מאוד. לא רק שהייתי כעסן, היו לי התפרצויות זעם על אשתי והסובבים אותי. כן. היום אני מרצה על כעס אבל פעם הייתי פשוט כועס, והרבה. כן. גם אם אני עדיין אדם עם רגשות עזים, עם להט נפשי , זה לא אומר שאני בהכרח כועס.

טוב אגלה עוד סוד, גם אני כועס לפעמים. טוב אולי אף אחד עכשיו לא ירצה לשמוע את ההרצאה שלי על כעס. אבל מה לעשות אני בן אדם ולפעמים אני גם כועס. לא. אני לא כועס כמו פעם. פעם הייתי ממש מפחיד כשכעסתי. נו נאמר שאם פעם כעסתי ברמה 10 היום הרמה של הכעס ירדה ל1 2. אבל אני עדיין כועס לפעמים.

ועכשיו הגיע תורו של הסוד השלישי. הסוד שאת רובו תשמעו ממני בהרצה על הכעס. איך אני הורדתי את רמת הכעס שלי בצורה כל כך חדה. איך אני הצלחתי להפוך את עצמי מכעסן ומלא עצבים לאדם מן השורה שכועס לפעמים.

אני אתן לכם רמז למה שאתם הולכים לשמוע ממני בהרצאה על הכעס. אז ככה. כעס הוא רגש וכמו כל רגש חל עליו כלל מאוד חשוב. אם אנחנו נלחמים בו הוא נלחם חזרה. אם אנחנו מבינים אותו. הוא נרגע. כן. שם המשחק הוא איזון נכון. בהרצאה שלי על הכעס אני מביא כמה דוגמאות משעשעות של נסיונות ללכת בקיצוניות ולא לכעוס. דברים שגם אני ניסיתי. נדבר בהרצאה על הכעס גם על פרדוקס החשיבה החיובית. איך חשיבה חיובית גורמת את ההיפך הגמור.

נתראה בהרצאה הקרובה על הכעס.

כדי להזמין הרצאה על כעס כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם כאן. למטה.
אני אשתדל לחזור אליכם.

וגם אם ייקח לי זמן בבקשה אל תכעסו עלי...

להתראות

מתן

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)
מתן לוי טיפול בכעסכבר לא הייתי צריך לשלוט בכעס שוב ושוב - תודה מתן!

מ.ר. מירושלים

  • מתן לוי - מוסמך TAT proffesional
  • פנה עכשיו לשיחת יעוץ ללא עלות
  • 072-2330040 | 052-3262297
  • לחץ להצגת מספרי הטלפון בקליניקה